We are Swisspearl - Swisspearl
FacadeBrochure_Stoerer.jpg
Išleista mūsų naujoji fasadų brošiūra.

Čia rasite visą svarbią informaciją apie mūsų fasadų plokščių spalvines galimybes, formatus ir dizaino galimybes.

Peržiūrėti brošiūrą
Swisspearl_Landingpage_Header-01
More to create
Cembrit on nüüd Swisspearl

Cembrit on nüüdseks saanud uue kaubamärgi ja tegutseb edaspidi Swisspearli nime all. Ühinemine Swisspearl Groupiga võimaldab rahvusvaheliselt laieneda ja säilitada veelgi mitmekesisema tootevaliku. Säästev areng on kõigi toodete ja lahenduste keskmes. Meie toodete eesmärk on võimaldada uusi ja loomingulisi lahendusi, mida saab mitmekülgselt kasutada nii fassaadide kui ka eluruumide projekteerimisel ja ehitamisel. Juhtiva ehitustoodete, -lahenduste ja -teenuste pakkujana usume, et alati on  vöimalus: 

MORE TO CREATE.

Swisspearl_Image_Brand_Mark_zu_1 – 3
Kas te pole veel Swisspearl tuttav?

Swisspearl on üks Euroopa juhtivaid kiudtsementplaatide tootjaid. Ettevõtte peakontor asub Šveitsis Niederurnenis ja lisaks sellele on  Swisspearlil üheksa tootmisüksust Euroopas. Swisspearlis töötab kokku ligikaudu 2400 professionaali. 

Swisspearl_Locations
Kuriame naujoves
Inovatyvūs produktai, sprendimai ir paslaugos
Einfamilienhaus Bonstetten

Fassaad

Uus fassaadivalik ühendab endas parima mõlemast maailmast. Valikus on nüüd harmooniline tootesari Authentic ja Natural. Natural- sarja õhukuivad, hallid ja läbipaistvad fassaadipaneelid annavad igale elamule kvaliteetse ja korraliku ilme. Authentic- sarja läbivärvitud fassaadipaneelid seevastu aja jooksul paatinavad, kohandudes ideaalselt ümbritsevaga.
WeingutHoegl_Spitz_AT_Photo_02

Stogas

Kuo daugiau dalykų keičiasi, tuo daugiau jų lieka tokie patys... Ateityje ir toliau bus beveik nepakitęs konkrečiai rinkai skirtų stogų asortimentas. "Swisspearl" ir toliau siūlys gaminius nuo didelio formato gofruotų lakštų iki mažo formato stogo čerpių. Mūsų stogo dangos naudojamos tiek naujiems, tiek renovuojamiems gyvenamiesiems ar žemės ūkio paskirties pastatams.
cembrit-hd-fibre-cement-building-board

Statybinės plokštės

Didelio formato statybinės plokštės arba turinčios specialią paskirtį pluoštinio cemento plokštės ypač praverčia, kai keliami griežti atsparumo ugniai, garso izoliacijos, atsparumo atmosferos poveikiui, tvirtumo ir ilgaamžiškumo reikalavimai.Universalaus pritaikomumo mūsų statybinės plokštės ir ateityje bus vienodai tinkamos tiek naujiems, tiek renovuojamiems pastatams.
Inspiration
Green Line House, Warmia, Polen
Varmė, Lenkija

Green Line House

Villa Void, Saltnes, Norway
Saltnes, Norvegija

Villa Void

RTVS, Kosice, Slowakei
Košicė, Slovakija

RTVS

Discover our magazine
Šiuo metu esate prisijungęs prie:
swisspearl.com/lt/we-are-swisspearl