Local contact - Swisspearl
Sustainability Campaign_Tree.jpg
Hvor begynner bærekraft?

Se hva tre kollegaer fra Swisspearl gjør for å fremme bærekraft både i privatlivet og på jobb.

 

Se deres historie
Rådgivning i alle byggets faser

Din lokale kontakt

Vi ønsker å dele vår kunnskap med deg i alle prosjektets faser.

Vi i Swisspearl har som formål å hjelpe deg med å optimere ditt byggeprosjekt – både byggeteknisk, estetisk og økonomisk. Vi har kompetansen som skal til for å kunne matche både dine og kundens behov – og i samarbeid med dere tilføre bygget nye og spennende fasetter.

Spør oss

Vi ønsker å dele vår kunnskap. Informere deg om våre ulike produkter, alt fra fasadeplater, bygningsplater, innvendige vegger, himlingsprodukter til vindtetting og takplater. Vi kan vise og forklare de ulike produktenes egenskaper og overflater. 

  • Vi har mange flotte referanseprosjekter
  • Tar en gjennomgang av relevante punkter i monteringsanvisningen
  • Tilgjengelige BIM-objekter

 

Åpningstider:

Swisspearl Norge har åpent mandag til fredag kl. 08.00 - 16.00 Dette gjelder både lager og kontor. Vær oppmerksom på egne åpningstider ved høytider og helligdager.

Kundeservice
Contact image

Hilde Morberg Nervik

Kundeservice - Innkjøp og ordre

+47 31 29 77 15hilde.nervik@swisspearl.com
Contact image

Mona Espensen

Kundeservice - Ordre

+47 31 29 77 09mona.espensen@swisspearl.com
Contact image

Siri Lindset Korslund

Kundeservice - Ordre

+47 31 29 77 17siri.lindset.korslund@swisspearl.com
Salg
Contact image

Fredrik Ludvigsen

Region Manager North

Trøndelag, Nordland & Finnmark

+47 92 34 38 01fredrik.ludvigsen@swisspearl.com
Contact image

Per Morten Flatmoen

District Manager

Innlandet, Viken Nord & Åndalsnes

+47 90 08 66 85per.morten.flatmoen@swisspearl.com
Contact image

Marius Solberg

District Manager

Asker & Bærum, Vestfold og Buskerud

+47 91 76 47 37marius.solberg@swisspearl.com
Contact image

Christoffer Hansen

District Manager

Vestland, Møre og Romsdal

+47 90 24 44 76christoffer.hansen@swisspearl.com
Contact image

Linda Ørnhoft Lyse

District Manager

Viken Øst og Oslo

+47 99 12 95 53linda.lyse@swisspearl.com
Contact image

Reidar Mesel

District Manager

Agder

+47 94 78 47 83reidar.mesel@swisspearl.com
Contact image

Erik Haugen Mackay

District Manager

Rogaland

+47 41 55 74 94erik.mackay@swisspearl.com
Contact image

Arild Skjøren

District Manager

Viken øst og Oslo

+47 93 03 18 92arild.skjoren@swisspearl.com
Contact image

Tim Furø

KAM Architect & District Manager 

Nordmøre til Finnmark

+47 95 82 83 06tim.furo@swisspearl.com
Contact image

William Andersen

KAM Architect

+47 94 81 84 80william.andersen@swisspearl.com
Contact image

Lasse Lennestad

Technical Sales / Project Coordinator

+47 31 29 77 02+47 93 05 00 53lasse.lennestad@swisspearl.com
Contact image

Fatemeh Mofazzal Jahromi

Project Coordinator

+47 31 29 77 16+ 47 47 67 94 41fatemeh.jahromi@swisspearl.com
Contact image

Bjørn Gustavsen

Sales Director

+47 96 62 63 09bjorn.gustavsen@swisspearl.com
Marked
Contact image

Gøril Bye

Marketing Manager

+47 98 222 153goril.bye@swisspearl.com
Teknisk avdeling
Contact image

Terje Alexander Langfeldt

Head of Technical / Product Manager

+47 31 29 77 14+47 91 10 54 14terje.langfeldt@swisspearl.com
Contact image

Sivert Haarberg

Technical Product Consultant

+47 31 29 77 11+47 47 63 07 85sivert.haarberg@swisspearl.com
Administrasjon
Contact image

Bjørn Gustavsen

Sales Director

+47 96 62 63 09bjorn.gustavsen@swisspearl.com
Contact image

Frøydis Brekke

Chief Financial Officer

+47 31 29 77 05+47 95 04 30 40froydis.brekke@swisspearl.com
Contact image

Kristin Brustad-Skjeie

Administration Assistant

+47 31297704kristin.skjeie@swisspearl.com
Lager & Logistikk