Local contact - Swisspearl
Contact_ConstructionContact_Construction
Jesteśmy tu dla Ciebie
Znajdź lokalnego przedstawiciela

Nasz zespół jest gotowy do rozmowy, aby lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania i wymagania. Posiadamy kompetencje, które zapewnią realizację Twoich projektów, koncentrując się na estetyce, ekonomii i budownictwie.

Obsługa Klienta
Contact image

Aleksandra Danilewska

Administracja

Szef Biura / Asystent Zarządu

Swisspearl Polska Sp. z o.o.

+48 22 395 72 80+48 882 134 516aleksandra.danilewska@swisspearl.com
Contact image

Sylwia Zaniewska

CZASOWO NIEOBECNA

Administracja

Szef Biura / Asystent Zarządu

Swisspearl Polska Sp. z o.o.

Marta Gawałkiewicz

Asystent Zarządu

Swisspearl Produkcja Polska S.A.

 

+48 539 032 705marta.gawalkiewicz@swisspearl.com
Contact image

Anna Bartos

Szef Działu Obsługi Sprzedaży

Swisspearl Polska Sp. z o.o.

+48 22 395 72 86+48 606 844 480anna.bartos@swisspearl.com
Contact image

Dorota Stachowiak

Specjalista ds. Sprzedaży

Swisspearl Polska Sp. z o.o.

+48 22 395 72 87+48 692 496 440dorota.stachowiak@swisspearl.com

Karolina Brewka

Logistics & Customer Service Specialist

Swisspearl Polska Sp. z o.o.

+48 882 133 525Karolina.Brewka@swisspearl.com
Sprzedaż
Contact image

Tomasz Trzciński

Elewacje

Product Manager Makroregion Północ

Swisspearl Polska Sp. z o.o.

+48 608 666 286tomasz.trzcinski@swisspearl.com
Contact image

Witold Szaniawski

Elewacje

Product Manager Makroregion Wschód

Swisspearl Polska Sp. z o.o.

+48 608 666 285witold.szaniawski@swisspearl.com
Contact image

Paweł Tomkiewicz

Elewacje

Product Manager Makroregion Południe

Swisspearl Polska Sp. z o.o.

+48 602 603 175pawel.tomkiewicz@swisspearl.com
Contact image

Sławomir Kaniasty

Dachy

Szef Sprzedaży Makroregion Zachód

Swisspearl Polska Sp. z o.o.

+48 604 511 379slawomir.kaniasty@swisspearl.com
Contact image

Adam Malarek

Dachy

Szef Sprzedaży Makroregion Wschód

+48 602 522 304adam.malarek@swisspearl.com
Produkcja

Magdalena Kubska

Kierownik Produkcji

Swisspearl Produkcja Polska S.A.

+48 61 415 43 30 wew. 48696+48 608 666 129magdalena.kubska@swisspearl.com
Logistyka

Magdalena Grygiel

Kierownik ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw

Swisspearl Produkcja Polska S.A.

+48 61 415 43 30 wew. 48630+48 692 496 430magdalena.grygiel@swisspearl.com

Dorota Adamkiewicz

Specjalista ds. Sprzedaży

Swisspearl Produkcja Polska S.A.

+48 61 415 43 30 wew. 48631+48 604 959 904dorota.adamkiewicz@swisspearl.com

Anna Grotowska

Specjalista ds. Sprzedaży

Swisspearl Produkcja Polska S.A.

+48 61 415 43 30 wew. 48632anna.grotowska@swisspearl.com

Radosław Wachowski

Strategic Purchasing Coordinator

Swisspearl Produkcja Polska S.A.

+48 604 959 775radoslaw.wachowski@swisspearl.com
Marketing
Contact image

Marcin Pakuła

Marketing & Technical Project Manager

Swisspearl Polska Sp. z o.o.

+48 608 666 190marcin.pakula@swisspearl.com
Doradztwo Techniczno-Projektowe / Obsługa posprzedażowa
Contact image

Marcin Pakuła

Marketing & Technical Project Manager

Swisspearl Polska Sp. z o.o.

+48 608 666 190marcin.pakula@swisspearl.com

Marek Biziak

After Sales Service Manager

Swisspearl Produkcja Polska S.A.

+48 692 496 423marek.biziak@swisspearl.com

Wojciech Ulikowski

Product Line Manager

Swisspearl Produkcja Polska S.A.

+48 604 959 934wojciech.ulikowski@swisspearl.com
Zarząd

Aneta Gładych-Woźnicka

Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający

Swisspearl Produkcja Polska S.A.

+48 61 415 43 30aneta.gladych@swisspearl.com
Contact image

Waldemar Kantczak

Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający

Swisspearl Polska Sp. z o.o.

+48 22 395 72 80waldemar.kantczak@swisspearl.com

Bernard Szcześniak

Menedżer ds. finansowych, Członek Zarządu

Swisspearl Produkcja Polska S.A.

 

+48 61 415 43 30bernard.szczesniak@swisspearl.com
HR

Marzena Łagowska

HR Business Partner

Swisspearl Produkcja Polska S.A.

+49 61 415 43 30 wew. 48752marzena.lagowska@swisspearl.com
Aktualnie znajdujesz się na:
swisspearl.com/pl/firma/kontakt