Yhteystiedot | Swisspearl Suomi - Swisspearl

Paikalliset yhteyshenkilöt

Swisspearl_kartta2023
Olemme täällä sinua varten
Löydä paikallinen yhteyshenkilösi

Autamme sinua rakentamisen eri vaiheisiin liittyvissä kysymyksissä. Ota yhteyttä oman alueesi paikalliseen myyntiedustajaan.

Katso myös muut yhteystiedot alta.

 

ALUE 1

Juho Ala-Uotila

+358 50 383 4471

 

ALUE 2

Jussi Pesonen

+358 400 360 972

 

ALUE 3

Taneli Hakasaari

+358 50 441 2473

 

ALUE 4

Jarmo Pyörälä

+358  40 670  0083

Myynti ja tekninen tuki
Contact image

Juho Ala-Uotila

ALUE 1

Myyntipäällikkö
 

+358 50 383 4471juho.ala-uotila@swisspearl.com
Contact image

Jussi Pesonen

ALUE 2

Avainasiakaspäällikkö

Teolliset asiakkaat

+358 400 360 972jussi.pesonen@swisspearl.com
Contact image

Taneli Hakasaari

ALUE 3

Projektipäällikkö

+358 50 441 2473taneli.hakasaari@swisspearl.com
Contact image

Jarmo Pyörälä

ALUE 4

Avainasiakaspäällikkö

+358 40 670 0083jarmo.pyorala@swisspearl.com
Contact image

Marko Vikki

Tuotepäällikkö

+358 40 196 6321marko.vikki@swisspearl.com
Contact image

Erge Reinvald

Avainasiakaspäällikkö

Arkkitehti- ja suunnittelumyynti

+358 50 5757 475erge.reinvald@swisspearl.com
Asiakaspalvelu
Contact image

Elina Draus

Myyntiassistentti

019 28761sales@fi.swisspearl.com
Contact image

Salla Lomma

Myyntiassistentti

019 28761sales@fi.swisspearl.com
Contact image

Tanja Jauhanen

Myyntiassistentti

019 28761sales@fi.swisspearl.com
Contact image

Sirpa Hirvikorpi

Myyntiassistentti / Baltia

019 28761sales@fi.swisspearl.com
Contact image

Emilia Paananen

Asiakaspalvelupäällikkö

+358 50 577 6129emilia.paananen@swisspearl.com
Contact image

Anssi Toivanen

Ostoinsinööri

+358 40 732 3440anssi.toivanen@swisspearl.com
Contact image

Henri Aarre

Logistiikkasuunnittelija

+358 40 843 19 27henri.aarre@swisspearl.com
Myynti Baltia
Contact image

Jukka Huuhtanen

Myyntipäällikkö

+358 400 300 406jukka.huuhtanen@swisspearl.com
Markkinointi
Contact image

Minna Kaipainen

Markkinointikoordinaattori

+358 40 176 6317minna.kaipainen@swisspearl.com
Hallinto
Contact image

Jari Paukkonen

Toimitusjohtaja

+358 40 704 7339jari.paukkonen@swisspearl.com
Contact image

Katri Vikman

Talouspäällikkö

+358 400 409 614katri.vikman@swisspearl.com
Olet tällä hetkellä:
swisspearl.com/fi/yritys/paikalliset-yhteyshenkilot