Contact - Swisspearl
Contact_ConstructionContact_Construction
We zijn er voor u
Vind uw contactpersoon

Ons team staat voor u klaar! Wens je een gesprek om uw verwachtingen en vereisten toe te lichten: we hebben de competenties die ervoor zorgen dat uw projecten worden opgeleverd met de nadruk die u wil leggen op gebied van esthetiek, economie en constructie.

Sales
Contact image

Herman Maes

Sales Representative

+32 (0)478 386 694herman.maes@swisspearl.com
Contact image

Johan Raeymaekers

Sales Representative Facade & Build

+32 (0)471 330 087johan.raeymaekers@swisspearl.com
Contact image

Sandro Mocciolella

Sales Representative

+32 (0)493 181 392sandro.mocciolella@swisspearl.com
Contact image

Philip Boeckx

Sales Representative Roof

+32 475 230 158philip.boeckx@swisspearl.com
Customer Service
Contact image

Laura Brown

Customer Service Coordinator

+32 3292 30 15laura.brown@swisspearl.com
Marketing
Contact image

Yves Fordel

Marketing Manager, Region West

+32 (0)3 334 09 01+32 (0)474 980 447yves.fordel@swisspearl.com
Finance
Contact image

Gert Van Dyck

Finance Manager, Region West

+32 (0)3 292 30 14+32 (0) 479 850 220gert.vandyck@swisspearl.com
Contact image

Liesbet Breemeersch

Finance Assistant

+32 (0)3 292 30 17liesbet.breemeersch@swisspearl.com
Contact image

Chris Van Houcke

Finance Assistant

+32 (0)3 292 30 17chris.vanhoucke@swisspearl.com
Supply Chain
Contact image

Pieter van der Kraats

Supply Chain Manager Region West

+32 (0)3 292 30 12+32 (0)475 814 405pieter.vanderkraats@swisspearl.com
Contact image

Kristof Asmani

Warehouse Assistant

+32 3 334 09 09kristof.asmani@swisspearl.com

Kun je het vinden?

We adviseren je graag persoonlijk over onze gevel- en dakproducten. 
Onze producten zijn geschikt voor veelzijdige toepassingen. 
Vraag een adviesgesprek aan. 

Neem contact met ons op
Welke taal spreek u?
swisspearl.com/nl-be/bedrijf/contact